est lit eng lat
Vallini logo
Usaldusväärne partner Baltikumis

Firma tutvustus

Asukoht
Esindatavad kaubamärgid
Edasimüüjad
Uudised
Galerii
Asud siin: Firmast

Vallin Baltic rajati 1994 aastal eraettevõttena ning alates 2012 aastast kuulub Vallin Baltic Addtech Group-i – Rootsi kontsern, noteeritud Stockholmi NASDAQ OMX-il. Addtech on tehnoloogia turustusega tegelev kontsern, mis arendab ja müüb kõrgekvaliteedilisi komponente ja süsteeme Põhja-Euroopa riikides. Kontserni aastakäive ületab 500 milj. eurot, kontsern pakub tööd umbes 1700 töötajale enam kui 100 ettevõttes, mis tegutsevad eraldiseisvate kaubamärkide all.

Vallin Baltic on turustus- ja müügiettevõte, kes tegutseb Eestis. Tehniline pädevus, pikaajalised kliendisuhted ja arusaam klientide teguviisidest on andnud Vallin Balticule tugeva positsiooni Balti turul.

Vallin Balticu kontor asub Tallinnas,  kus töötab 7 töötajat ning aastakäive umbes 2 milj. eurot.

Vallin Baltic AS on hinnatud Krediidiinfo poolt Eesti Edukaks Ettevõtteks, „A“ reitinguga. Samuti on Vallin Baltic AS vastavuses rahvusvaheliste kvaliteedi- ja keskkonnastandarditega ISO 9001 ning ISO 14001, alates 2010 aastast.

ISO 9001

ISO 14001

Äriidee:

Vallin Baltic tegutseb peamiselt järgmistes valdkondades:

·         Mõõteseadmed

·         Elektriseadmed

·         Telekommunikatsiooniseadmed

·         Elektripaigaldustarvikud

·         Ohutusseadmed ja tööriistad

Strateegia:

Vallin Baltic esindab oma valdkondade juhtivaid tootjaid, kes on tuntud on kvaliteedi poolest. Vallin Baltic tegutseb turustamise ja müügiga põhiliselt Balti riikides, kus hea oskusteave, sihikindel turundus ja kohalik tugi on taganud edu kohalike kliendisuhete arendamisel.