Aja-, valgustus- ja kliimakontrolli lahendused võimaldavad osaliselt või täielikult automatiseerida ja optimeerida hoone erinevate energiaallikate või tarbijate tööd.

Pakume Theben AG tootevalikut — aegreleeseadmeid, modulaatoreid ja siinisüsteeme, mis on eelkõige tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest. Theben ei paku mitte ainult analoog- ja digitaaltehnoloogilisi aegreleesid koos klassikalise lülitusnuki või segmendiga, vaid ka mikroprotsessori poolt kontrollitavaid tunni-, päeva-, nädala- ja aastaprogrammiga digitaalseadmeid ning laialdast andurite ja täiturmehhanismide programmi EIB siinitehnoloogia jaoks. Lisaks on Theben tuntud oma trepivalgustus- ja hämarlülitite ning energiasäästlikku küttekontrolli võimaldavate kelltermostaatide poolest. Lisainfot Thebeni toodete kohta: www.theben.de

Esindame sulavkaitselüliteid ja tarvikuid firmalt Jean Müller, mõõtetrafosid Zeliskolt, jõu- ja eraldustrafosid Polyluxilt, koduautomaatikat Nexalt, Ansmanni akusid, patareisid, akulaadijaid ja valgusteid.

Vallin Baltic AS · Mäepealse 2, 12618 Tallinn
Avatud E-N kell 8:30-16:00, R 8:30-15:00

info@vallin.ee · Tel: (+372) 659 3200 · Fax: (+372) 659 3201