HAMMARPRODUKTER– markeerimislahendused

Pakume Hammarprodukteri markeerimislahendusi: koostesildid, hoiatusmärgid, õhuliinimarkeeringud ja kaabli- ning kaablikappide markeeringuid.

WORK ITALIA – Maandusseadmed

Pakume WORK ITALIA kantavaid maanduseid õhuliinidele ja alajaamadele (0,4 kV- 330 kV), suure kasutusulatusega, kuni ja üle 1000V, pingeindikaatoreid (näiteks pingeindikaator RMT1030 piirkonnaga 3-35 kV). Pinge all töödele on saadaval teisaldatavad läbipaistvad painduvad kaitsekatted ja õhukaabelliinide tarvis spetsiaalsed kantavad maandused. WORK ITALIA tooted on testitud ja sertifitseeritud mainekates Euroopa kontrollorganites ning vastavad kehtivatele IEC ja EN standarditele.

CRESTO - Kukkumiskaitsevahendid

CRESTO – Kukkumiskaitsevahendid
CRESTO toodab enda konstrueeritud ja valmistatud kõrgtöödele professionaalseid kukkumiskaitsevahendeid. Tooted sobivad hästi ka professionaalidele, kes täidavad oma igapäevaseid tööülesandeid kõrgustes.

CRESTO kukkumiskaitsevahendite valik koosneb toestatavatest ja kukkumist pidurdatavatest vahenditest, millele lisanduvad terviklahendused horisontaal- ja vertikaalturvasüsteemid siinide ja trossidega.

CRESTO kõik tooted on heaks kiidetud vastavalt Euroliidus kehtivatele eeskirjadele ja standarditele.

SECURA - Dielektrilised tooted

Pakume dielektrilisi kindaid kaubamärgi ELSEC all erinevatele pingetele (0,5-30 kV). Tehniliselt vastavad kindad EN 60903:2003 + AC2:2005. Nimetatud kinnastele on võimalik meilt saada higistamisvastaseid sisemisi puuvillaseid sõrmikuid ja kitsenahast väliseid kaitsekindaid. SECURA dielektrilised matid kahes variandis mõõtmetega 75×75 cm ja rullmatt laiusega 110 cm, mõlemad paksusega 6 mm sobivad mistahes elektripaigaldiste ruumidesse, kus on nõutud nende kasutamine. SECURA väljastab igale oma tootele Euroliidus kehtivate standardite vastavuse kohta kirjaliku sertifikaadi.

NEXA - Suitsuandurid

Pakume NEXA optilisi suitsuandureid. NEXA optilisi suitsuandureid saab paigaldada ruumidesse, kus ümbritsev temperatuur on -10°C ÷ 40°C. Andurid on eriti tundlikud miilava (hõõg) põlengu nähtamatule suitsule. NEXA raadioühendusega suitsuandurid sobivad eriti keerukama ruumilahendusega kohtadesse, selleks juhtmeid vedamata (maksimaalne andurite arv 12).

NEXA kõik tooted vastavad Euroliidus kehtivatele standarditele ja omavad sellekohaseid sertifikaate.

Vallin Baltic AS · Mäepealse 2, 12618 Tallinn
Avatud E-N kell 8:30-16:00, R 8:30-15:00

info@vallin.ee · Tel: (+372) 659 3200 · Fax: (+372) 659 3201